Djelatnosti
Hitne i dežurne službe zaštita
Primarna zdravstvena zaštita
Specijalističko-konzilijarna zdravstvena zaštita
Ljekarništvo
Savjetovališta
Pretrage / naručivanje
Lokacije
O nama
Ravnateljstvo
Tijela Doma zdravlja
Stručne i administrativne službe
Kontakti
Pravo na pristup informacijama
Nabava
Natječaji za radno mjesto
Odluke
Pravni akti
Izvješća
Donacije
Sjednice upravnog vijeća
Pretraživanje
Trošenje sredstava 2024. – 2026.
Izvještaj o trošenju sredstava 01.01.-31.01.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.02.-29.02.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.03.-31.03.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.04.-30.04.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.05.-31.05.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.06.-30.06.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.07.-31.07.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.08.-31.08.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.09.-30.9.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.10.-31.10.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.11.-30.11.2024
Izvještaj o trošenju sredstava 01.01.-31.01.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.02.-28.02.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.03.-31.03.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.04.-30.04.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.05.-31.05.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.06.-30.06.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.07.-31.07.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.08.-31.08.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.09.-30.09.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.10.-31.10.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.11.-30.11.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.12.-31.12.2025
Izvještaj o trošenju sredstava 01.01.-31.01.2026
Izvještaj o trošenju sredstava 01.02.-28.02.2026
Izvještaj o trošenju sredstava 01.03.-31.03.2026
Izvještaj o trošenju sredstava 01.04.-30.04.2026
Izvještaj o trošenju sredstava 01.06.-31.06.2026.
Izvještaj o trošenju sredstava 01.07.-31.07.2026.